Beste buurtgenoten
Beste mensen,
Wij hebben het jaar goed ingezet met een geslaagde nieuwjaarsreceptie. Tijdens deze nieuwjaarsreceptie hebben Dorine, Leandra en Mirte voor heerlijke hapjes gezorgd die er ook erg leuk uit zagen. De mannen hadden de gevulde eieren gemaakt. Door al dat heerlijks hoefde niemand perse naar huis om te eten wat de gezelligheid dan ook ten goede kwam. Allemaal hartelijk dank voor jullie inzet.
Afgelopen week heb ik mensen op bezoek gehad om te kijken of we nog verder kunnen verduurzamen. Dit onderzoek wordt door de provincie betaald en als we aan alle voorwaarden voldoen dan kunnen we via de provincie hier ook subsidie voor krijgen. Wordt vervolgt.
Zoals jullie wel weten heb ik twee petten op vandaar even een oproep vanuit de harmonie. St. Caecilia heeft weer worstenbroodjes te koop. Dit is een actie die we uitvoeren om geld in te zamelen voor het realiseren van het programma voor het 100 jarig bestaan in 2027.
Op zaterdag 14 februari, de zaterdag met carnaval, zijn deze heerlijke worstenbroodjes, gebakken door Ad van Loosdregt, op te halen in 't Tejaterke tussen 10:00 en 12:00 uur.
Ze worden in zakjes van 4 stuks verkocht voor € 6,00.
U kunt de worstenbroodjes bestellen tot 12 februari via bijgaande link: https://www.caeciliabest.nl/worstenbroodjes.
Wat staat er de komende maand op het programma. Op 27 maart gaan we met de jeugd Disco zwemmen. Dit is weer in Schijndel zoals afgelopen jaar. De dag daarna, 28 maart, gaan we paaseieren zoeken in de bossen en op 7 juni gaan we met de jeugd Jumpen in Eindhoven. Voor al deze activiteiten zoeken we ook nog ouders om mee te kunnen rijden. Voor al deze activiteiten komen er in het volgende Carillon opgavestroken te staan.
Ergens in mei willen we weer een Jeu de Boules middag of avond gaan organiseren dus hou het Carillon in de gaten.
De jaarvergadering staat gepland op 20 maart. In het volgende Carillon zullen de agenda en de notulen van vorig jaar komen staan zodat u zich goed kunt voorbereiden.
Tot slot wens ik alle carnavalsvierders een goede carnaval.
Albert van Loosdregt.



